MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

AMI

Одяг AMI

Маттьюззі народився 1980 року у Франції і більше половини життя провів у Парижі. Він навчався в школі дизайну Duperré, а потім працював у Dior, коли креативним директором був Еді Сліман. Найдовшим місцем роботи був будинок моди Givenchy, де Маттьюззі п'ять років працював над чоловічою лінійкою під керівництвом англійського модельєра Освальда Боатенга.

Коли Боатенг пішов з Givenchy, Маттьюззі неофіційно обіймав його посаду до тих пір, поки не прийшов Рікардо Тіші - нинішній креативний директор Burberry. Останнім місцем роботи Александра Маттьюззі став Marc Jacobs, де і стався той самий момент "Еврика!", що призвів до створення AMI.

Першу спробу запуску свого бренду Маттьюззі зробив на початку 2000-х, але вирішив не поєднувати його з роботою в Givenchy, і до 2010 року дизайнер накопичив достатньо досвіду і знань, а головне - сформував чітку концепцію AMI.

AMI - відносно доступний одяг для тих, хто втомився від моди. Незалежно від нових колекцій, у бренду є внутрішні установки, які не змінюються з сезону в сезон. "Те, що відрізняє дві білі сорочки, які здаються однаковими, і є образ і цінності нашого бренду" - заявляє Маттьюззі.