MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

5 "візитних карток"
JACQUEMUS - Симона Порта Жакмюса

Французький дизайнер Симон Порт Жакмюс - людина, яка вдихнула нове життя в крислаті капелюхи, створила наймініатюрнішу сумку у світі, прищепила людям любов до геометрії і змусила дівчат знову полюбити міні. 16 січня йому виповнюється 31 рік, а vogue.ua розповідає про головні його винаходи, які вже увійшли в історію моди.

Сумка Le Chiquito та Le Bambino

Міні-сумка Le Chiquito за час свого існування знайшла фан-клуб розміром, як у Джастіна Бібера. Здається, що мине ще трохи часу і вона стане настільки ж культовою, як і модель Hermès Birkin. Саме цей аксесуар прославив свого винахідника і його однойменний бренд. Тільки 2019 року інтерес до Jacquemus зріс на 131%, і все завдяки Le Chiquito. За даними індексу Lyst за останні три місяці минулого року її "гуглили" близько 12 500 разів на місяць.

Капелюх Le chapeau Bomba

Солом'яний капелюх Le Chapeau Bomba вперше був представлений на шоу Jacquemus сезону весна-літо 2018, але знаменитим його зробила данська модель Емма Лет, яка одягла його на власне весілля, як доповнення до мереживної напівпрозорої сукні. Такий вибір моделі вельми логічний, адже цим головним убором розміром з парасольку можна легко прикрити половину тіла, якщо знадобиться, до того ж, він має цікавіший вигляд, ніж будь-яка фата. Згодом, Le Chapeau Bomba стала найпопулярнішим аксесуаром року і досі не втрачає своєї актуальності.
Геометричні сандалі
Незважаючи на те, що одяг Симона Порта має не менш привабливий вигляд, його бренд процвітає саме в секторі аксесуарів. Поряд з капелюхами і сумками, прихильниці бренду і модниці по всьому світу обожнюють його взуття. Експериментуючи з формами, він створив одні з його найперших геометричних сандалій Les Rond Carré, на ремінцях яких розташувалися коло і квадрат. Також взуття французького лейбла стало легко впізнаваним завдяки незвичайним підборам, які можуть поєднувати в собі фігури різних форм, розмірів і кольорів.
Солом'яна сумка
Ще одна сумка-хіт Жакмюса. Будучи родом з Провансу, дизайнер завжди орієнтується на створення легких, навіть літніх речей. Саме з цим сезоном раніше асоціювалася солом'яна сумка, поки Симон Порт не представив її в рамках свого шоу. Відтоді її можна побачити в руках streetstyle-зірок і модниць по всьому світу в будь-яку пору року.
Міні-сукня
Звичайно, міні-сукню придумали задовго до Жакмюса. Проте, саме французькому дизайнерові вдалося повернути йому колишню славу і любов. Провокаційно короткі, на межі пристойності, такі, що максимально оголюють усі частини тіла, і неймовірно легкі сукні Jacquemus припали до душі навіть тим, хто переконано носив строгі костюми. Після такого успіху індустрія не змогла чинити опір очевидним речам, і зараз міні - один з найгарячіших трендів ось уже кілька сезонів.
Всі товари Jacquemus