MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

ОДЯГ ESSENTIALS

Одяг ESSENTIALS - Fear of God

Щоб розкрити суть бренду Fear of God Essentials, спершу необхідно дізнатися про його засновника, а саме, одного з найвідоміших дизайнерів у світі сучасної вуличної моди - Джеррі Лоренцо (Jerry Lorenzo).

У 2008 році Лоренцо був менеджером бейсбольної зірки Метта Кемпа і крім іншого відповідав за його зовнішній вигляд. На свій подив, він виявив, що деякі з речей, які він представляв на Кемпі, ніде не знайти. Тоді він і прийняв рішення зайнятися виробництвом одягу. Ідея була в тому, що, якщо чогось не вистачає в його шафі, значить і інші люди теж це шукають і відповідно теж стикаються з проблемою пошуку.

Шукати і помічати прогалини у своєму власному гардеробі - початковий підхід, якого він дотримується і донині. Іншими словами, створювати такі речі, які самому хотілося б носити, але які ніхто не робить.

У той період Джеррі так само займався організацією вечірок JL Night, які залучали реперів і спортсменів Лос-Анджелеса (Los-Angeles). Це додаткове джерело заробітку врятувало його після того, як перші вкладені кілька десятків тисяч доларів було витрачено на невдалі експерименти і пошуки правильних постачальників. Не здаватися допомагала глибока переконаність - усе, що він збирається зробити, врешті-решт у багато разів окупить усі зусилля та ресурси, витрачені на шляху становлення.

Лоренцо намагається не називати себе дизайнером. Він не дизайнер одягу з класичною освітою. Дивно те, що він узагалі не має жодної освіти в галузі промислового дизайну, архітектури чи навіть мистецтва, як деякі з його сучасників. Він навіть не малює. Замість перерахованого вище він бачить себе як куратора всього процесу, від ідеї до її втілення.