MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

J.W. Anderson

J.W. Anderson

Північноірландський дизайнер Джонатан Андерсон заснував JW Anderson у 2008 році.

Спочатку багатогранна колекція аксесуарів швидко привернула увагу, що дозволило молодому бренду представитися під час Лондонського тижня моди 2008 року.

Його унікальна дизайнерська концепція пропонує сучасну інтерпретацію чоловічості та жіночості, створюючи задумливі силуети через свідому взаємодію елементів чоловічого і жіночого одягу. Ця ідіосинкратична перспектива, яка здобула шанувальників бренду, змусила JW Anderson представити капсульну колекцію жіночого одягу у 2010 році.

JW Anderson перетворився на міжнародно визнаний та нагороджуваний бренд. У минулому серед визнань були нагороди British Fashion Awards за "Новачок у галузі готового одягу" (2012), "Премія за новостворений бренд" (2013) і "Дизайнер року чоловічого одягу" (2014). Найбільш недавно на British Fashion Awards 2015 року бренд отримав історичну подвійну нагороду в номінаціях "Дизайнер чоловічого одягу року" і "Дизайнер жіночого одягу року" - це перший раз, коли який-небудь бренд отримав обидві престижні нагороди. Останньою нагородою бренду була нагорода "Дизайнер жіночого одягу року" на British Fashion Awards 2017 року.