MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Kimhekim

Одяг Kimhekim

Kimhekim - бренд, у якому новий мінімалізм зустрічається з традиціями академічного європейського та корейського мистецтва.

Чому важливо знати своє коріння і вивчати країну, в якій народився? Тільки так можна зберегти місцеву культуру. Саме цим у кожній своїй колекції займається паризький дизайнер корейського походження Кімінте Кімхекім. Це зовсім не оспівуваний корейцями нормкор - у бренді Kimhekim спадщина його рідних місць зустрічається з сучасним кроєм.

Його становлення як дизайнера почалося ще в дитинстві - поки всі грали в машинки, Кімінте шив вбрання для своїх ляльок. Причому не просто сукні, а ханбоки - національні корейські костюми. Коли настав час обрати професію, рішення було очевидним. Тільки вчитися він вирішив не в рідному Сеулі, а в столиці моди, в Парижі. Відучившись в Esmod, а потім у Studio Galerie Bécot, Кімхекім влаштувався в Дім Balenciaga, коли його креативним директором був ще Ніколя Жескьєр. Тут він навчився не тільки технічних особливостей тейлорингу, а й переконався, що запорука успіху в будь-якій справі - пристрасть.

Для Кімінте особливе місце у творчому процесі посідає реміснича майстерність - у Середні віки його предки виготовляли дорогоцінні корони для імператорів. Любов до традицій і декоративного мистецтва поріднила його з Парижем - містом-музеєм, яке протягом сотень років оспівує геній живописців, архітекторів і скульпторів. Сам Кімінте вважає, що в основі корейської естетики лежить поміркованість, або мінімалізм, але свій бренд, що черпає натхнення в складноскладних національних костюмах і академічному мистецтві, цій естетиці не протиставляє. У його колекціях гіпертрофовано гігантські банти сусідять з простими чистими лініями, а денім - з полотнами епохи Відродження. Силуетів з кожним сезоном стає дедалі більше, а палітра розширюється, але в одному Кімінте залишається непохитним - одяг завжди має залишатися елегантним.