MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Marine Serre

Одяг Marine Serre

Marine Serre - однойменна марка французького дизайнера і переможниці конкурсу LVMH Prize 2017 Марін Серр. Історія бренду почалася 2016 року, коли дизайнер представила публіці свою випускну колекцію, зібрану з переробленого вінтажного одягу. За короткий час унікальні продукти Marine Serre, в яких органічно змішуються жіночність, ісламські мотиви і спортивний стиль, встигли підкорити модну індустрію і завоювати серця публіки. Ба більше, принт у вигляді півмісяця, що став візитною карткою бренду, нерідко з'являється на таких знаменитостях, як Beyoncé, Дуа Ліпа, Кайлі Дженнер і т.д.

Марін Серр народилася 1991 року в маленькому французькому місті Брів-ла-Гайард. У підлітковому віці її головною одержимістю був теніс, у який вона грала на високому рівні. За десять років до того, як Серр викликала сенсацію на подіумі, молода дизайнерка вже викликала ажіотаж на кортах. Після закінчення школи, почавши цікавитися модою, Марін вступила на курси дизайну в Марсель. Частково це сталося завдяки її дідові, колекціонеру і торговцю старими речами, який навчив Серр цінувати старовинні предмети. Під його впливом вона п'ять років провчилася в бельгійській Вищій школі образотворчих мистецтв, більш відомій як La Cambre. Під час навчання Марін стажувалася в таких модних будинках, як Alexander McQueen, Maison Margiela, Christian Dior, на чолі якого в той час перебував Раф Сімонс.

Відправною точкою в кар'єрі Марін Серр стала її випускна колекція під назвою "Radical Call For Love", що містила відсилання до одягу 19 століття і сучасні спортивні речі. Це було такою собі відповідною реакцією на трагічні події, що відбулися тоді в Парижі та Брюсселі, хоча Серр не стала називати це політичною заявою. "Я шила одяг, мені було цікаво розробляти гібридні силуети, зберігаючи при цьому зв'язок з реальністю. Для мене важливо, щоб мій одяг можна було носити в повсякденному житті", - розповіла вона Ssense. Ця колекція викликала надзвичайний інтерес серед модної індустрії. Спеціально для неї було створено експозицію в паризькому концепт-сторі The Broken Arm під час Тижня моди 2016 року. Також колекція була представлена в лондонському Dover Street Market. Едріан Йоффе сказав тоді про Серр: "Я був вражений її баченням. Її колекція була невеликою, але дуже сильною. Я бачу, наскільки особистість дизайнера відповідає його роботам в їхній оригінальності та переконаннях". Зі свого боку, Демна Гвасалія, побачивши роботу Серр, запропонував їй посаду молодшого дизайнера в Balenciaga. Будучи там, Марін паралельно працювала над власною лінією одягу.