MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

COMMON PROJECTS

SOON...

Взуття Common Projects

У 2004 році Пітер Пупат і Флавіо Джіроламі створили бренд Common Projects, тому що "не могли знайти кросівки, які їм подобалися". Зв'язавши стандарти спортивного взуття з преміальними колекціями модних домів, вони явили на світ взуття, що стояло нарівні з Gucci і при цьому підходило для повсякденного гардероба.

Джироламі і Пупат зустрілися в середині 1990-х років у барі Нью-Йорка. Обидва були любителями кросівок Stan Smith, Air Jordan 1 і Chuck Taylor. Пітер працював у журналі V, а Флавіо був бренд консультантом. Їхні знання про світ моди та спорту дали змогу розробити власний проєкт, який потіснив колекції Balenciaga та Givenchy. Це були вишукані та високоякісні кросівки, які не належали до жодного сегменту. Пупат говорив: "Це щось на кшталт розваги та відпочинку. Це не зовсім снікери, але й не зовсім туфлі".

У Джироламі був виробничий центр у регіоні Марке в Італії. Вони з Пупатом вирішили кинути виклик місцевим фабрикам з виробництва формального взуття, створивши ідеальну пару кросівок. Баланс якості та стилю дав змогу подолати розрив між Gucci та Nike. Так втілилася ідея взуття Common Projects, придуманого в Нью-Йорку і зробленого в Італії.

Золоте гравіювання

Усередині кожного взуття є його номер і розмір. Засновники бренду вирішили відобразити ці цифри на зовнішній стороні взуття. Незабаром вони додали ще один набір з чотирьох цифр, що позначають колір. Так Common Projects вирішили відмовитися від звичного поняття брендингу. Для клієнтів, які хотіли "повністю чисте взуття", номери можна було стерти.

Кеди Common Projects

Запущена восени 2004 року дебютна колекція компанії "Achilles by Common Projects" складалася зі шкіряних кед low-top білого, сірого і чорного кольору. Гладкий вузький силует і гумова підошва Margom - взуття мало естетичну привабливість дорогого спортивного автомобіля.