MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Hereu

Взуття Hereu

Хосе Луїс Бартоломе і Альберт Ескрібано заснували марку взуття та аксесуарів Hereu 2014 року. За словами дизайнерів, виробництво запустилося, коли вони ще жили в Лондоні, але і Хосе, і Альберт хотіли дати марці каталонську назву, яка б нагадувала їм про коріння. За цим прагненням до культурних витоків пішов і логічний переїзд до Іспанії, де сьогодні мешкають Hereu.

Прославився бренд завдяки вподобаним streetstyle-героїням перфорованим сумкам зі шкіри Colmado, що нагадують пластикові бабусині кошики, з якими в СРСР всі ходили на ринок за продуктами. Сьогодні в лінійці Hereu крім них є ідеальні плетені моделі з рафії, невеликі сітчасті мішечки і "відра" зі шкіри, які ідеально підходять для міських дівчат.

Ми ж рекомендуємо, поки не вдарили осінні холоди, звернути увагу на взуття, тому що це справжня мрія пенсіонерів і кочівників, що стала дійсністю. У поточній колекції бренду ви знайдете ідеальні туфельки "Мері Джейн" з бохо-нальотом, що з'явився завдяки шкіряній збірці на миску; еспадрильї - у схожих, здається, могли б ходити іспанки і 200 років тому; м'які балетки, лофери і черевики на шнурівці. Основні кольори - кава з молоком, червоне вино, кора, молочна карамель і слонова кістка.

Основним своїм завданням Хосе Луїс Бартоломе і Альберт Ескрібано бачать підтримання культу Середземномор'я з його вічним літом, вицвілими морськими містечками, спекотними пляжами та натуральною, ледь запиленою, красою. Ми радимо щонайменше підписатися на інстаграм марки і разом з нею надихатися фольклором, мистецтвом і традиціями іспанців.