MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

AIR JORDAN 4

Кросівки Air Jordan 4 Retro

В епоху колаборацій ми звикли, що кожен видатний репер має власну модель кросівок або, в найгіршому разі, лінію одягу. Наприкінці 80-х про це складно було навіть мріяти. Хоча люди так само носили кросівки, їх ніхто не розглядав, як частину культури. Одним із першопрохідців на шляху інтеграції спортивного взуття в мейнстрим стали кросівки Air Jordan IV. Ця модель була першим продуктом іменної лінії Джордана, який продавали по всьому світу, а сцена за участю кросівок у фільмі "Роби як треба" задала тон для розвитку снікер-культури на довгі роки вперед.

Air Jordan IV стали дебютними кросівками Jordan Brand, з якими все пройшло без проблем. Коли створювалися успішні Air Jordan III, з компанії розбіглася половина ключових кадрів. Граючи в другій моделі лінії, Джордан примудрився зламати ногу. Про перші й зовсім, досі ходять чутки, що вони були заборонені лігою НБА. З "Четвірками" у Nike вперше все склалося. Від розробки до просування та ігрових результатів Джордана.

Після успіху Тінкера Гетфілда в ролі дизайнера Jordan Brand, не було жодних сумнівів, що Air Jordan IV проектуватиме саме він. Філософія Гетфілда виявилася ефективною. Дизайнер вважав, що кросівки Air Jordan мають бути не просто зручним і красивим взуттям, а ще й продовженням духу самого спортсмена. Під час розробки моделі Гетфілд прискіпливо розпитував Джордана, з'ясовував його бажання і зіставляв їх з можливостями бренду. Порівняно з попередньою моделлю зміни були колосальними.