MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Loro Piana

SOON...

Взуття Loro Piana

Loro Piana - італійський бренд, що спеціалізується на випуску чоловічого, жіночого та дитячого одягу з кашеміру та вовни. Компанія також виробляє взуття, головні убори, аксесуари та тканини. У своїй роботі підприємство дотримується принципу "Бездоганна якість у всьому".

Підприємство було засноване 1924 року, хоча сім'я його засновника - П'єтро Лоро П'яна - виробляла і продавала вовняний текстиль ще з XVII століття. Найвища якість тканин швидко зробила фабрику відомою в усій Європі. Особливу популярність марка здобула наприкінці 1940-х років, коли до керівництва підприємством приступив Франко Лоро Піана, племінник першого власника.

Асортимент продукції поступово розширювався. До тканин додалися одяг, взуття, сумки та інші аксесуари, домашній текстиль, предмети інтер'єру. З'явилися спеціалізовані колекції для вітрильного та кінного спорту - компанія активно співпрацює з італійською федерацією кінного спорту і спонсорує деякі заходи у вітрильному спорті.

Бренд Loro Piana - сімейне підприємство, сьогодні бізнесом керує вже шосте покоління цієї родини. З грудня 2013 року 80% активів марки належить французькому люксовому холдингу Louis Vuitton. Штаб-квартира компанії розташована в італійському місті Куарона. Продукцію виробляють на двох фабриках, по всьому світу є більше сотні монобрендових магазинів марки, 2015 року відкрили власний інтернет-магазин.