MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

NIKE

Кросівки Nike SB Dunk

Кросівки Nike Dunk, другі за популярністю кросівки Nike, що з'явилися 1985 року - після Jordan I, ніколи не задумувалася як топова модель. Навпаки, це була модель для баскетболу, орієнтована на студентів коледжів.

Nike Dunk було випущено 1985 року. Цільовою аудиторією цієї пари спочатку були студенти коледжів - точніше, ті з них, хто захоплювалися грою в баскетбол. 1980-ті роки стали часом розквіту студентських ліг у США, тому, з комерційного погляду, "Найк" зробили вельми далекоглядний крок. Однак модель Dunk несподівано для всіх перестала бути атрибутом Національної спортивної студентської асоціації і зажила власним життям.

Можливо, на користь їй пішов саме той факт, що за своїм дизайном вона мало нагадувала традиційну продукцію Nike. Її ескіз створив Пітер Мур - креативний директор бренду, який раніше розробив дизайн Jordan I. Dunk стали в певному сенсі результатом еволюції Air Force 1 - хітової моделі, що вийшла трьома роками раніше. За своєю верхньою частиною "Данки" нагадували як Nike Terminator, так і Jordan I.