MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

ADIDAS YEEZY 700

Кросівки Adidas Yeezy 700

Аdidas Yeezy Boost 700 - третій за рахунком силует, що вийшов під егідою співпраці adidas і Каньє Веста. Створені під натиском тренду на масивні кросівки, всього за кілька сезонів Yeezy Boost 700 пройшли шлях від моделі в стилі ретро до ультрасучасного гібрида. Це незвичайний силует, потенціал якого розкривався з виходом кожної нової версії.

Чутки про Yeezy 700 з'явилися на початку 2017 року. У той час світ переживав вибухову хвилю популярності масивних кросівок, які також називають "ugly sneakers" і "dad shoes". Усе почалося з повернення на вулиці давно забутих моделей для бігу та тренінгу, а обернулося народженням тренду, до якого долучилися не лише спортивні виробники, а й знамениті модні будинки. Так чи інакше, Каньє Вест і adidas не могли довго залишатися в тіні.

Перший реліз adidas Yeezy Boost 700 відбувся в серпні 2017 року і відбувся ексклюзивно на сайті Yeezy. Тоді модель вийшла в забарвленні "Wave Runner" - тому самому, показаному на шоу в Нью-Йорку. Вважається, що форма силуету була натхненна конструкцією водних мотоциклів, звідси і назва - "Wave Runner". Дизайн верхньої частини був створений за мотивами класичних моделей adidas і адаптований з урахуванням преміальності лінії Yeezy Boost. Багатошаровий верх з натуральної шкіри, замші та сітки, потужна підошва з амортизацією Boost по всій довжині і, найголовніше, - світловідбивні три смужки збоку. 700 стали першими кросівками в усій лінії Yeezy, в яких настільки помітно використовувався брендинг adidas.