MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

ОДЯГ JACQUEMUS

Одяг та аксесуари Jacquemus

Дизайнер Симон Порт Жакмюс, приїхавши до Парижа з села Мальмор на півдні Франції, вдень працював продавцем у паризькому флагмані Comme des Garçons, а вночі трудився над першими колекціями власної марки. У 2012 році 21-річний Жакмюс став одним з наймолодших дизайнерів Тижня моди в Парижі. А на початку 2018 року дизайнер оголосив про швидкий запуск чоловічої лінії Jacquemus L'Homme.

Жакмюс спочатку відмовився від класичних жіночих пропорцій на користь перебільшених об'ємів, деконструкції та очевидної, але не нав'язливої сексуальності. Сукні, що нагадують подовжені сорочки, багатошарові спідниці, топи з воланами, блузки з габаритними комірами і розкльошені штани дизайнерка створює під впливом стилю своєї матері Валері, чиїм дівочим прізвищем і названий бренд.

Кожній колекції модельєр дає назву, що починається з артикля (за аналогією з назвами фільмів Жан-Люка Годара). До кожної з них входять сумки та взуття з асиметричним декором. Серед знакових моделей - компактна сумка Le Sac Chiquito з овальною ручкою, клатч Le Petit у формі трапеції і сумка у вигляді відра Le Sac Praia.