AMI Paris Logo-Embroidered Hoodie Beige

AMI PARIS
8990,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Олександром Маттіуссі в 2011 році після кількох років роботи в Dior, Givenchy та Marc Jacobs. Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' по-французьки, а друге - це ініціали та остання буква прізвища дизайнера. У концепцію марки Маттіуссі заклав чесність та простоту справжнього друга.
Невимушений, автентичний і доброзичливий підхід Олександра до моди відбиває той особливий тип парижанина, який молодий, крутий і безтурботний. Кожен сезон Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість і комфорт за межами модних трендів, стираючи межі між повсякденним і шикарним. Речі від Аmi завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє складати багато різноманітних комплектів на кожен день.
Кремове худі від Ami Alexandre Mattiussi. Ця модель з бавовни прикрашена вишитим червоним логотипом, передньою накладною кишенею, капюшоном на кулісці та ребристими краями по низу та манжетам.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: