AMI Paris oversize Ami de Coeur patch sweatshirt Black Red Heart

AMI PARIS
8580,00
грн.
AMI Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі в 2011 році після декількох років роботи у Dior, Givenchy та Marc Jacobs. Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' у французькій мові, а друге - це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. У концепцію бренду Маттіуссі заклав чесність і простоту справжнього друга.

Непринуждений, автентичний та дружній підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, крутий і безтурботний. Кожного сезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість і комфорт поза модними трендами, стираючи межі між повсякденним і шикарним. Речі від Ami завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє створювати багато різноманітних комплектів на кожен день.

Колекція Ami De Coeur від паризького бренду AMI підтримує простоту. Толстовка Broderie з джерсі з органічної бавовни з вишитим логотипом у тон і класичним кроєм. Ця толстовка преміум-класу відрізняється найвищою універсальністю.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: