Toteme Embroidered Scarf Jacket Harvest

TOTÊME
16950,00
грн.
Авторка шведського блогу про моду і стиль Style By Kling Елін Клінг заснувала бренд Totême 2014 року, коли жила в Нью-Йорку. Дизайнерка, провівши багато років за кордоном, змогла переосмислити традиції скандинавського дизайну і підпорядкувати їх власним правилам: речі мають бути комфортними, функціональними і доречними одночасно в офісі і в подорожі.

Разом з чоловіком Карлом Ліндманом вона щорічно випускає кілька колекцій мінімалістичного жіночого одягу, до яких входять джинси, лінія верхнього одягу та серія Essentials, що складається з об'ємних білих сорочок у чоловічому стилі, еластичних пов'язок на голову, чорних штанів, пухнастих однотонних джемперів і шовкових хусток, які Клінг і Ліндман називають ключовим елементом гардероба Totême.

Крім того, регулярно випускають м'які в'язані сукні натуральних кольорів, тонкі трикотажні водолазки, фактурні пуловери з глибокими вирізами і архітектурні топи, виконані з натуральних матеріалів. Також в асортименті бренду є великі пляжні рушники з логотипом бренду, зараз представлені в десятці кольорів і доповнені серією скромних монохромних купальників.

Куртка зі щільної вовни з вишивкою по краях і накладними кишенями та в комбінації з шарфом. Силует куртки прямий з розширеними рукавами і опущеним плечем.

Тип: Пальто

Вас може зацікавити:
Click to order