AMI Paris Ami de Coeur Crewneck Sweatshirt Black

AMI PARIS
8580,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі 2011 року після кількох років роботи в Dior, Givenchy і Marc Jacobs.
Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' французькою, а друге - це ініціали та остання буква прізвища дизайнера. У концепцію марки Маттіуссі заклав чесність і простоту справжнього друга.
Невимушений, автентичний і доброзичливий підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, крутий і безтурботний. Щосезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість і комфорт за межами модних трендів, стираючи межі між повсякденним і шикарним. Речі від Аmi завжди базові, доволі прості та універсальні, що дає змогу складати багато різноманітних комплектів на кожен день.

Світшот AMI Paris Ami de Coeur Crewneck Sweatshirt виготовлений з бавовняного трикотажу. Круглий виріз, рукав реглан, вишитий логотип Ami de Coeur, ребриста обробка, вишивка логотипу ззаду.
99% органічної бавовни, 1% еластану
Вільний крій

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити:
Click to order