AMI Paris Exclusive Ami De Coeur T-Shirt Green

AMI PARIS
5490,00
грн.
AMI Paris - це французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Матіюссі в 2011 році після кількох років роботи в Dior, Givenchy та Marc Jacobs.

Назва AMI має два значення. По-перше, це 'друг' у французькому виразі, а по-друге, це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. Концепція бренду Матіюссі втілена в чесності та простоті справжнього друга.

Непринуждений, аутентичний та дружній підхід Александра до моди відображає той особливий стиль парижанина, який молодий, стильний та безтурботний. Кожен сезон Матіюссі створює свій унікальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, що розповідає про елегантність, класику, якість та комфорт поза модними тенденціями, змиваючи межі між повсякденним та шикарним. Вироби від AMI завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє створювати багато різноманітних образів на кожен день.

Ця футболка з короткими рукавами виготовлена з хлопкового джерсі зеленого кольору. Має трикотажний ворітник у рубчик з круглим вирізом. На грудях є аплікація з вишитим логотипом білого кольору, а ззаду - вишитий логотип у тон. Колір: Зелений.

Тип: Футболки

Вас може зацікавити: