AMI Paris oversize Ami de Coeur patch sweatshirt Pink

AMI PARIS
8580,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі в 2011 році після декількох років роботи в Dior, Givenchy та Marc Jacobs. Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' у французькій мові, а друге - це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. У концепцію марки Маттіуссі вклав чесність та простоту справжнього друга.

Неформальний, автентичний та дружелюбний підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, стильний та безтурботний. Кожного сезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість та комфорт поза модними трендами, розмиваючи межі між повсякденним та шикарним. Вироби від Ami завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє створювати багато різноманітних комплектів на кожен день.

Паризький бренд AMI відстоює простоту своєї колекції Ami De Coeur. Толстовка Broderie з джерсі з органічного хлопка з вишитим логотипом в тон та класичною посадкою. Ця толстовка преміум-класу відрізняється надзвичайною універсальністю.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: