AMI Paris Ami de Coeur Hoodie Pink

AMI PARIS
8980,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі 2011 року після кількох років роботи в Dior, Givenchy і Marc Jacobs. 
Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' французькою, а друге - це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. У концепцію марки Маттіуссі заклав чесність і простоту справжнього друга.
Невимушений, автентичний і доброзичливий підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, крутий і безтурботний. Щосезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість і комфорт за межами модних трендів, стирає межі між повсякденним і шикарним. Речі від Аmi завжди базові, доволі прості й універсальні, що дає змогу складати багато різноманітних комплектів на кожен день.

Толстовка з довгими рукавами з органічної бавовни френч террі. Куліска на капюшоні. На грудях вишитий логотип у тон. Трикотажні манжети і поділ у рубчик. На комірі ззаду вишитий логотип у тон.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: