AMI Paris Ami De Coeur T-Shirt Patch White Red Heart

AMI PARIS
5490,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі 2011 року після кількох років роботи в Dior, Givenchy і Marc Jacobs.
Назва Ami має два значення. Перше - це 'друг' французькою, а друге - це ініціали і остання буква прізвища дизайнера. У концепцію марки Маттіуссі заклав чесність і простоту справжнього друга.
Невимушений, автентичний і доброзичливий підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, крутий і безтурботний. Щосезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість і комфорт за межами модних трендів, стирає межі між повсякденним і шикарним. Речі від Аmi завжди базові, доволі прості та універсальні, що дає змогу складати багато різноманітних комплектів на кожен день.

Футболка з бавовняного джерсі з короткими рукавами білого кольору. Трикотажний комір у рубчик із круглим вирізом. Аплікація з вишитим логотипом червоного кольору на грудях. Вишитий логотип у тон ззаду. Колір: Білий.

Тип: Футболки

Вас може зацікавити: