AMI Paris Ami De Coeur patch hoodie

AMI PARIS
8980,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі в 2011 році після декількох років роботи в Dior, Givenchy та Marc Jacobs.

Назва Ami має два значення. По-перше, це 'друг' у французькій мові, а по-друге, це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. У концепції бренду Маттіуссі поклав чесність та простоту справжнього друга.

Неформальний, автентичний та дружній підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, стильний та безтурботний. Кожного сезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість та комфорт поза модними трендами, стираючи межі між повсякденним і шикарним. Речі від Ami завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє складати безліч різноманітних комплектів на кожен день.

Худі з монограмою Ami De Coeur - це стильний та зручний одяг від бренду Ami Paris. Виготовлений з суміші бавовни, він забезпечує комфорт під час носіння. Худі має об'ємний капюшон зі шнурком, прямий подол та приспущені плечі, що додає йому особливої непринужденості. Довгі рукава забезпечують тепло і комфорт під час прохолодних днів. Монограма Ami De Coeur, яка розташована на худі, надає йому унікального шарму.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: