AMI Paris Ami de Coeur Oversize Cardigan Grey

AMI PARIS
9950,00
грн.
Ami Paris - це французький бренд, заснований паризьким дизайнером Александром Маттіуссі в 2011 році після декількох років роботи в Dior, Givenchy та Marc Jacobs.

Назва Ami має два значення. По-перше, це 'друг' у французькій мові, а по-друге, це ініціали та остання літера прізвища дизайнера. У концепції бренду Маттіуссі поклав чесність та простоту справжнього друга.

Неформальний, автентичний та дружній підхід Александра до моди відображає той особливий тип парижанина, який молодий, стильний та безтурботний. Кожного сезону Маттіуссі створює свій особливий ідеальний дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який розповідає про елегантність, класику, якість та комфорт поза модними трендами, стираючи межі між повсякденним і шикарним. Речі від Ami завжди базові, досить прості та універсальні, що дозволяє складати безліч різноманітних комплектів на кожен день.

Кардиган з суміші хлопка та шерсті - це стильний та зручний одяг від відомого бренду AMI Paris. Він створений для комфортного носіння в будь-який час року, забезпечуючи тепло і затишок.

Тип: Кардигани

Вас може зацікавити: