AMI Paris oversize Ami de Coeur patch sweatshirt Green

AMI PARIS
8580,00
грн.
Ami Paris - французький бренд, який заснував паризький дизайнер Александр Маттіуссі у 2011 році після декількох років роботи в Dior, Givenchy і Marc Jacobs.

Назва Ami має два значення. По-перше, воно означає 'друг' у французькій мові, а по-друге, це скорочення ініціалів і останньої літери прізвища дизайнера. У концепції бренду Маттіуссі поклав чесність і простоту справжнього друга.

Непринуждений, автентичний та дружелюбний підхід Александра до моди відображає особливий стиль парижанина, який є молодим, стильним та безтурботним. Кожного сезону Маттіуссі створює свій особливий дизайнерський гардероб замість тематичних колекцій, який підкреслює елегантність, класику, якість та комфорт, що перебуває за межами модних тенденцій, розмиваючи межі між повсякденним та шикарним. Вироби від Ami завжди мають базовий, простий та універсальний стиль, що дозволяє створювати багато різних образів на кожен день.

Паризький бренд AMI захищає простоту своєї колекції Ami De Coeur. Толстовка Broderie з джерсі з органічного хлопка з вишитим логотипом в тон і класичним кроєм. Ця толстовка преміум-класу відрізняється високою універсальністю.

Тип: Толстовки

Вас може зацікавити: