MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Сумки Lemaire

Сумки Lemaire

Французький дизайнер Крістоф Лемер відкрив свій бренд ще на початку 1990-х, але повноцінно зайнявся власними колекціями, тільки залишивши позицію креативного директора жіночого напрямку Hermès. Над іменною маркою він працює разом з дружиною і дизайнером Сарою-Лінн Тран. Дует практично не спілкується з пресою і створює мінімалістичні чоловічі та жіночі колекції, відриваючись від сезонності та тенденцій. Одна з нечисленних цитат дизайнерів про Lemaire так описує їхнє ставлення до одягу: "Краще купувати рідко, але хороші речі".

Лемер і Тран займаються виключно повсякденним одягом, вважаючи його важливим показником якості життя нарівні зі споживаною їжею та інформацією. Асиметричні сукні, лляні штани, спідниці та складно скроєні топи характеризують лаконічні силуети, вільний крій, чисті кольори та натуральний склад тканин.

Важливу частину колекцій складають багатофункціональні аксесуари. Об'ємні сумки з твілу з покриттям від плям можна складати навпіл і використовувати як клатч або шопер, а класичні лофери з тонкої шкіри з гнучким задником носити різними способами з розслабленими і стриманими комплектами. Окремої уваги заслуговує верхній одяг бренду: легкі плащі з технологічних матеріалів, бомбери і класичні вовняні пальта з цікавими деталями.