MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Сумки Maison Margiela

Сумки Maison Margiela

Свій іменний бренд Мартін Маржела заснував 1988 року. Своїм фірмовим прийомом він зробив деконструкцію: переосмислюючи саму суть речей, він розбирав їх на найдрібніші складові частини і перезбирав наново, залишаючи наочними шви та інші місця з'єднання деталей. Після звільнення Маржели бренд на кілька років залишився без креативного директора, поки 2014 року це місце не отримав Джон Гальяно.

За Гальяно новаторський мінімалізм і тотальна деконструкція Maison Margiela сплелися воєдино з епатажем і надмірністю, властивими британському модельєру. З часів Маржели незмінними залишилися вічні цінності: бежеві боді, светри і кардигани з несподіваними розрізами, пальта і штани класичного крою зі слідами розкрою і чорновими швами, сукні та спідниці з асиметричними деталями.

Дизайнер розвинув і суттєво збільшив лінію табі - взуття з розділеним мисом, представленого Маржелою 1989 року. У постійну колекцію аксесуарів також входять культові сумки-подушки Glam Slam, сумки-оригамі Snatched і кеди Replica з бризками фарби.