MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Off-White

Off-White

Із заяви Streetwear is dead, зробленої Верджилом Абло в міжсезоння, в історії Off-White почалася нова глава - luxury wear. Пояснюючи це поняття, дизайнер навів приклад канадського high-performance-бренду Arc'teryx, чий одяг вважається еталоном розкоші у світі речей для активного відпочинку. Приклад виявився невипадковим: творчо переосмислені мембранні куртки Arc'teryx були задіяні в ключових вечірніх образах.

Крім того, в колекції відчутний потужний вплив Тома Форда: і розкішного стилю його іменного бренду, і ранніх робіт, наприклад, культової осінньої колекції 1996 року для Gucci. Одну з таких речей - сукню з круглим вирізом на боці - Абло показав на моделі Керолін Мерфі, яка і представляла цей дизайн на оригінальному показі Gucci. У Off-White ідея отримала розвиток ще й у серії трикотажних спідниць з круглими вирізами на стегні, що також відсилають до дизайну сумок Jitney.

Суттєву частину колекції Верджіл Абло присвятив костюмам: молочним з асиметричними підлогами жакетів, шкіряним з графіті-принтами, приталеним у гусячу лапку, немов відбиту в кривому дзеркалі, і фактурним чорно-білим з "коров'ячим" принтом. Доповнювати образи дизайнер пропонує м'якими сумками з ліній Allen з металевою ручкою і Swiss з напівкруглим вирізом внизу.