MARC JACOBS
JACQUEMUS
YEEZY
TORY BURCH
JORDAN
ACNE STUDIOS
TOTEME
THE ROW
NANUSHKA
BOYY
BY FAR
GANNI
MAISON MARGIELA
JIL SANDER
COACH
DR. MARTENS
ALEXANDER WANG
OFF-WHITE

Polène Paris

Сумки Polène Paris

Polène - представник молодих сучасних брендів покоління Instagram. З моменту свого заснування 2016 року здобув світову популярність і статус It bag для своєї найдебютнішої моделі le Numéro Un. На сьогоднішній момент Polène виробляє тільки сумку і тільки з натуральної шкіри.

Polène - сімейний бренд. Його засновники - два брати і сестра Ельза, Матьє і Антуан (Elsa, Mathieu, Antoine Mothay) - правнуки Леона Легале (Léon Legallais), власника знаменитого французького бренду тільників Saint James. Тож трійця опинилася у світі моди далеко не випадково.

Що означає Polène? Це назва фамільного будинку засновників марки. Ельза, Матьє і Антуан захотіли підкреслити свою спадщину і особливо відзначити місце, де провели щасливе дитинство.

"Шкіряні вироби найвищої якості" - так, анітрохи не соромлячись, характеризує себе бренд. Пишатися і справді є чим - основне виробництво Polène розміщене в м. Убріке (поруч із Севільєю, в Іспанії). Саме в цьому невеликому і маловідомому містечку зосереджені шкіряні майстерні Louis Vuitton, Gucci, Hermes, Chanel, Chloe, Loewe і Carolina Herrera. Тож за якість своїх виробів засновники Polène спокійні.

Модель Polène le Numéro Un, що стала культовою, за цікавим збігом обставин так і називається в перекладі з французької "номер один". Сьогодні в асортименті бренду вже 10 моделей з "номером" і лише одна сумка з "ім'ям" - Le Cabas.