BOYY Wonton 20 Peanut Butter

BOYY
00-00015339
18890,00
грн.
26446,00
грн.
Перша колекція аксесуарів від Boyy з'явилася у 2006 році. Вона включала повсякденні шкіряні сумки-конверти Slash (сьогодні ця модель вважається класичною) та вмісткі кросбоді з великою квадратною пряжкою.

Впродовж короткого часу до колекції було додано мініатюрні клатчі та сабо. А через рік на аксесуарах з'явились круглі вставки замість квадратної пряжки: через них пропускають короткі ручки моделі Deon, а також вони прикрашають мініатюрну поясну сумку.

Справжнім гербом бренду вважають моделі Bobby з двома круглими ручками, Karl у формі трапеції та Romeo з прямою металевою ручкою. Кожен сезон дизайнери оновлюють їх, використовуючи нові матеріали. Сумки шиють з металізованої шкіри з голографічним ефектом або покритої глітером, або виконують у техніці color block (ремінець у цьому випадку роблять з замші або шкіри контрастного відтінку).

Ця сумочка з гладкої телячої шкіри з подкладкою з телячої замші. Має збільшену кромку з металевою застібкою, з'єднувані подвійні ручки для переноски, внутрішній карман, регульований і знімний шкіряний плечовий ремінь та металеві ніжки на дні для захисту.

Тип: Сумки

lwh: 200x150x130 mm

Вас може зацікавити: