BOYY Wonton 20 White

BOYY
00-00015341
18890,00
грн.
26446,00
грн.
Бренд Boyy представив свою першу колекцію аксесуарів у 2006 році. Вона включала повсякденні шкіряні сумки-конверти Slash (які сьогодні вважаються класичними) та вмісткі кросбоді з великою квадратною пряжкою.

Незабаром до колекції додалися мініатюрні клатчі та сабо. Через рік на аксесуарах з'явилися круглі вставки замість квадратної пряжки, через які продевають короткі ручки моделі Deon, а також вони прикрашають мініатюрні поясні сумки.

Особливими візитними картками марки вважають моделі Bobby з двома круглими ручками, Karl у формі трапеції та Romeo з прямою металевою ручкою. Кожен сезон дизайнери оновлюють їх, використовуючи нові матеріали. Сумки шиють з металізованої шкіри з голографічним ефектом або покритої глітером, або виконують у техніці color block, при якій ремінець роблять з замші або шкіри контрастного відтінку.

Описана сумочка виготовлена з гладкої телячої шкіри з підкладкою з телячої замші. Вона має підсилений край з металевою застіжкою, з'єднувані подвійні ручки для переноски, внутрішній карман, регульований та знімний кожаний плечовий ремінь та металеві ніжки для захисту у основі.

Тип: Сумки

lwh: 250x190x135 mm

Вас може зацікавити: